Szlifierka kątowa

szlifierka
szlifierka

Ten typ szlifierki bezpyłowej idealnie nadaje się do cięcia betonu, kamienia naturalnego, cegły oraz innych materiałów mineralnych. Firma Hilti stworzyła idealny sprzęt, który znakomicie nadaje się do pomieszczeń zamkniętych, ponieważ tnie całkowicie bezpyłowo do głębokości 60 mm. Doskonałe współdziałanie inteligentnej elektroniki, mocnego silnika i efektywnej przekładni gwarantują utrzymanie stałej i wysokiej wydajności pracy, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dodatkowo zmniejsza to powstawanie ciepła, zużywanie silnika oraz przekładni, co minimalizuje zużycie urządzeń i akcesoriów dostępnych razem ze sprzętem. Natomiast system aktywnej kontroli momentu obrotowego ATC, rozpoznaje zakleszczenie tarczy i zapobiega obracaniu sie wrzeciona po wyłączeniu urządzenia, co wpływa na poprawienie bezpieczeństwa pracy oraz minimalizuje ryzyko wypadku podczas wykonywania pracy.

W zestawie wraz ze szlifierką bezpyłowa firmy Hilti typu DC230–S/EX znajduje się osłona odsysająca do bezpyłowego cięcia, nakrętka mocująca oraz klucz do nakrętek. Jeśli musimy wykonać ciężką pracę w domu, użyjmy dobre urządzenia. Należą do nich: szlifierki kątowe, szlifierka taśmowa, szlifierka oscylacyjna, szlifierka do gładzi, szlifierka pneumatyczna, szlifierka stołowa, szlifierki do posadzek.